winner

Thunder Series

Ultimate Power for Your Practice

دستگاه لیزر تاندر (Thunder MT) دستگاهی قدرتمند است که دارای دو طول موج ۷۵۵ نانومتر (الکساندرایت)  و ۱۰۶۴ نانومتر (ان دی: یاگ) است و لیزرها به دو صورت جداگانه و ترکیبی قابل استفاده می ­باشند.

این دستگاه جدید و خلاقانه راه حلی بسیار مناسب برای حذف موهای زائد و درمانی موثر برای ضایعات عروقی پوستی و جوانسازی پوست می باشد.

با بهره گیری از تکنولوژی ترکیبی دستگاه لیزر تاندر (Thunder MT)  طیف وسیعی از کاربردهای حذف موهای زائد، درمان های عروقی و جوانسازی با این دستگاه انجام می­ شود. این تکنولوژی پیشرفته به کاربران برای حدف موهای زائد حتی در تیپ پوست های نیمه تیره با حداکثر ایمنی و اثربخشی کمک فراوانی می کند.

Duetto MT EVO

Alexandrite & Nd:YAG Lasers Combined with Mixed Technology

دستگاه لیزر دوئتو Duetto MT EVO برای طیف وسیعی از کاربردهای زیبایی و درمانی از جمله حذف موهای زائد، جوانسازی و درمانهای عروقی مورد استفاده قرار می گیرد. طول موج و تکنولوژی ترکیبی پالسی دستگاه Duetto MT EVO به اپراتور اجازه می دهد تا پالس های متوالی یا همزمان با یک یا دو طول موج را با توجه به نیازهای بیمار انتخاب کند.
تابش همزمان لیزر ان دی یاگ (Nd:YAG) و لیزر الکساندرایت باعث تاثیرگذاری بیشتر لیزر شده و برای رسیدن به پاسخ مطلوب باعث کاهش تعداد جلسات لیزر در حد ٢-٣ جلسه در مقام مقایسه با دستگاههای مشابه می شود.
همچنین این دستگاه این امکان را به کاربران میدهد که با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام لیزر همه افراد با انواع تیپ های پوستی حتی تیپ های پوستی بسیار تیره اقدام نموده بدون اینکه واهمه ای از سوختگی پوست داشته باشند و این ویژگی مثبت در دستگاههای لیزری که منحصرا مجهز به لیزر الکساندارایت بدون همراهی با لیزر ان دی یاگ هستند وجود ندارد.

Domino evo

Powerful and Reliable Alexandrite Laser

لیزر الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر یک لیزر با توان بالا برای حذف موهای زائد و حذف ضایعات رنگدانه است. طول موج ۷۵۵ نانومتر به علت جذب ملانین بالا، مناسب برای کاهش موهای زائد برای همه ی تیپ های پوستی است. انرژی بالا همراه با طول spot size با انداره های بزرگ (تا ۲۰ میلی متر) و نرخ تکرار (repetition rate) بالا باعث حذف فولیکول های مو در هر ناحیه از بدن می شود. سیستم خنک کننده پوست می تواند داخلی یا خارجی (خنک کننده پوست تماسی یا سیستم های خنک کننده پوست با هوای خنک) باشد.

YouLaser MT

The New Reference Laser for Anti-Aging and Beyond

کمپانی کوانتا سیستم ایتالیا (Quanta system) با افتخار یک دستگاه بسیار نوآورانه و جدید را برای جونسازی پوست و درمان زخم ها معرفی می کند. دستگاه یولیزر (Youlaser MT) اولین دستگاه لیزر با ترکیب CO₂ ablative و GaAs non-ablative است. از قابلیت های این دستگاه استفاده از لیزرهای CO₂ با طول موج ۱۰۶۰۰ نانومتر و Er:GaAs با طول موج ۱۵۴۰ نانومتر به صورت جداگانه و به دو صورت ترکیبی همزمان (simultaneous) و پشت سر هم (sequential ) می باشد. در حالت sequential دو طول موج با فاصله زمانی و پشت سر هم فرستاده می شوند و در حالت simultaneous دو طول موج در یک پالس و به صورت ترکیبی فرستاده می شوند.

با استفاده از مد ترکیبی دستگاه یولیزر محدودیت های هر کدام از لیزرهای سی او تو (CO₂) و اربیوم گلس (Er:GaAs) تا حدود زیادی جبران می شود. به طور مثال لیزر CO₂ باعث ایجاد لکه های تیره بر روی پوست های تیره شده و زمان بهبود (Down-time) طولانی دارد و لیزر Er:GaAs نیاز به تعداد جلسات درمانی زیاد دارد.

diva

MTOne

نسل جدیدی از پلت فرم های چندکاره IPL، لیزر Diode و لیزرEr:YAG

Discovery Pico

The New Era of Tattoo and Pigmented Lesion Treatments

سری دستگاه های لیزر دیسکاوری پیکو (DISCOVERY PICO Series) لیزر نسل دوم Nd: YAG برای حذف تاتو، درمان ضایعات رنگدانه و بازسازی و جوانسازی پوست است. این سری لیزر شامل سه طول موج ۵۳۲ نانومتر، ۱۰۶۴ نانومتر، ۶۹۴ نانومتر با توان پیک بالا و چهار حالت تابش برای ترکیب عملکرد عالی همراه با طیف وسیعی از درمان ها است.

Q-PLUS EVO

Q-Switched Laser Platform Tailored to Your Needs

سری دستگاه های لیزر کیوپلاس (Q-Plus EVO Series) براساس تکنولوژی قدرتمند کیوسوییچ Q-Switched لیزر است که تطبیق پذیری بالا را در کاربردهای بالینی تضمین می کند. مجموعه لیزر کیوپلاس Q-Plus EVO شامل انواع لیزرهای کیوسوییچ  با اثرات فوتواکوستیکی با بافت ها و IPL و لیزرهای پالسی است. این ترکیبات منحصر به فرد این سیستم را بی نظیر کرده و قادر به درمان تاتوهای رنگی و ضایعات پیگمانته خوش خیم  بدون استفاده از هندپیس های نامناسب و مصرفی است که در سایر سیستم ها معمول می باشد. همچنین این دستگاه قادر به حذف موهای زائد، حذف ضایعات عروقی و درمان پیگمانته­ های پوست ­های سالخورده می ­باشد.

مراجعه به وب سایت اصلی برند