info@parayen.com

021-88339620-3

Quanta System

کمپانی کوانتا سیستم ایتالیا (Quanta System) یک شرکت کاملاً ایتالیایی است که از سال 1985 تاکنون، سیستم‌های لیزری نوآورانه در زمینه‌های جراحی، زیبایی و حفاظت از هنر را در بازار جهانی ارائه می‌دهد. این شرکت در دفتر مرکزی خود در Varese (ساماراته، ایتالیا) 170 نفر کارمند داشته و کل مراحل تحقیق، توسعه و تولید لیزرهای مورد استفاده در سراسر جهان در داخل این کمپانی انجام می شود.

توزیع دستگاه های لیزر ساخته شده توسط کوانتا از طریق 110 توزیع کننده بین المللی صورت می گیرد. شرکت پارایین به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی از سال 1385 در ایران مسئول توزیع دستگاه های لیزر پوستی این کمپانی می‌باشد.

THUNDER MT

دستگاه لیزر رفع موهای زائد تاندر 

دستگاه لیزر تاندر دستگاه قدرتمندی است که توانایی تابش دو طول موج الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر و ان‌دی‌ یاگ ۱۰۶۴ نانومتر را به صورت جداگانه و پشت سر هم و همین طور به صورت میکس که تکنولوژی مخصوص شرکت کوانتا میباشد؛ را دارد.

YOULASER MT

دستگاه لیزر جوانسازی یولیزر 

دستگاه یولیزر اولین و بهترین دستگاه لیزر دنیا با ترکیب دو لیزر CO₂ با طول موج ۱۰۶۰۰ نانومتر و Er:GaAs با طول موج ۱۵۴۰ نانومتر است. از قابلیت‌های این دستگاه بهره‌مندی از تکنولوژی انحصاری میکس  کمپانی کوانتا است.

DUETTO MT

دستگاه لیزر رفع موهای زائد دوئتو

دستگاه لیزر دوئتو بر اساس لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) با طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر به صورت تکی یا ترکیبی تولید می‌شود. لیزر دوئتو می‌تواند نیازهای هر فرد با هر تیپ پوستی را با تکنولوژی و تنظیمات پیشرفته درمانی خود برآورده کند.

DISCOVERY PICO

دستگاه لیزر دیسکاوری پیکو 

دستگاه لیزر دیسکاوری پیکو نسل دوم لیزرهای ان‌دی یاگ (Nd:YAG) برای حذف تاتو، درمان ضایعات پیگمانته و بازسازی و جوانسازی پوست است.

این دستگاه لیزر شامل سه طول موج ۵۳۲ نانومتر، ۱۰۶۴ نانومتر و ۶۹۴ نانومتر با توان پیک بالا و چهار حالت تابشی برای عملکرد عالی همراه با طیف وسیعی از درمان‌ها است.

QPLUS EVO

دستگاه لیزرحذف تاتو کیوپلاس 

دستگاه لیزر کیوپلاس یک پلتفرم لیزری با شش حالت مختلف برای سازگاری بهتر با نیازهای متنوع کاربران است. در این دستگاه امکان قرار دادن دو منبع مختلف لیزر Q-Switched خالص یا Q-Switched/Plused هیبریدی وجود دارد.