info@parayen.com

021-88339620-3

YOULASER MT

دستگاه لیزر جوانسازی یولیزر 

جدیدترین لیزر مرجع ضد پیری و جوانسازی پوست

معرفی دستگاه لیزر جوانسازی یولیزر 

دستگاه یولیزر (Youlaser MT) اولین و بهترین دستگاه لیزر دنیا با ترکیب دو لیزر CO₂ با طول موج ۱۰۶۰۰ نانومتر و Er:GaAs با طول موج ۱۵۴۰ نانومتر است. از قابلیت‌های این دستگاه بهره‌مندی از تکنولوژی انحصاری میکس (Mixed Technology) کمپانی کوانتا است که می‌توان از لیزرها به صورت جداگانه و به دو صورت ترکیبی همزمان (simultaneous) و پشت سر هم (sequential) استفاده کرد. نحوه ترکیب دو طول موج را در شکل روبرو ببینید.

دستگاه یولیزر سه نوع هندپیس Surgical برای ایجاد برش و تبخیر در پوست، هندپیس Optiscan برای جوانسازی فرکشنال با دقت و نظم بالا در ناحیه‌های وسیع و هندپیس SheLase برای رفع افتادگی و تیرگی داخلی و خارجی واژن دارد.

دستگاه یولیزر (Youlaser MT) جوانسازی و لایه برداری تهاجمی و غیر تهاجمی را با زمان بهبود (Down-time) بسیار کم و برای تمامی تیپ‌های پوستی انجام می­‌دهد.

کاربردهای دستگاه یولیزر

یولیزر با قابلیت ترکیب لیزرهای تهاجمی و غیر تهاجمی، کاربردهای فراوانی در جوانسازی و بازسازی پوست و درمان بسیاری از بیماری های پوستی دارد که بعضی از کاربردهای آن را در زیر مشاهده می‌کنید: 

  • چین و چروک ها و خطوط ریز
  • افتادگی پوست
  • اسکارهای آکنه
  • کدر شدن پوست
  • اسکارهای فرورفته و کلویید
  • منافذ باز پوست
  • استریاهای ناشی از بارداری و تغییرات وزن
  • زخم‌ها و اسکارهای بعد از جراحی، بارداری و دیگر آسیب‌های پوستی

جوانسازی پوست

Before

After

درمان اسکار و جای زخم

Before

After

درمان آکنه

Before

After

هندپیس SHELASE

دستگاه یولیزر همراه با هندپیس SHELASE تنها دستگاه لیزر جوانسازی واژینال در دنیاست که شامل دو طول موج CO₂) 10600nm) و GaAs) 1540nm) به صورت جداگانه و ترکیبی است.

با استفاده از یولیزر، جوانسازی و تحریک کلاژن سازی واژن بدون درد و خونریزی با استفاده از دو لیزر مختلف به صورت همزمان انجام می‌شود. در این دستگاه لایه برداری سطح دیواره داخلی واژن با لیزر تهاجمی (CO₂) و تحریک کلاژن سازی در عمق دیواره کانال واژن به صورت همزمان با لیزر غیر تهاجمی (Er:Glass) صورت می‌گیرد.

هندپیس SHELASE شامل سه قسمت Speculum ،Vaginal probe و Vulvar Tip است که سری آنها قابلیت استریل و ضد عفونی شدن دارد. Speculum در دو سایز 9 و 12 سانتی متر موجود است که آب و ترشحات واژن را می‌گیرد و با توجه به درجه بندی‌هایی که روی خود دارد نشان می‌دهد پروب تا چه میزان وارد واژن شده و کدام نواحی را شات زده تا اپراتور متوجه بشود در مرحله بعد چقدر باید عقب‌تر برود تا  درون واژن همپوشانی و جای خالی نداشته باشیم.

کاهش افتادگی و آتروفی واژن و جوانسازی قسمت‌های خارجی دستگاه تناسلی از دیگر کاربردهای مهم این هندپیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه لیزر جوانسازی ترکیبی یولیزر می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.