info@parayen.com

021-88339620-3

Zimmer MedizinSysteme

با 50 سال سابقه، کمپانی زیمر آلمان (Zimmer MedizinSysteme) به یکی از تولید کنندگان برجسته اروپایی سیستم‌های فیزیوتراپی تبدیل شده است. محصولات نوآورانه قلب، محصولات تشخیصی و محصولات زیبایی مانند پرکننده‌های هیالورونیک و نرم افزار نیز خط تولید این شرکت را شامل می‌شود.

 هر یک از محصولات کمپانی زیمر به روش دقیق علمی و در عین حال مرتبط با صنعت طراحی شده است. زیمر به عنوان یک شرکت بزرگ در آلمان فرهنگ ارتباط با بیمارستان‌ها، پزشکان، فیزیوتراپیست‌ها و کارکنان خود را به شیوه خاصی حفظ کرده است. پیشرفت پزشکی، فناوری قابل اعتماد، طراحی خوب، سهولت استفاده و خدمات عالی از ویژگی‌های معمول همه سیستم های زیمر است.

 شرکت پارایین به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی از سال 1390 در ایران مسئول توزیع دستگاه های  این کمپانی می‌باشد.

Cryo6

دستگاه کولینگ کرایو زیمر

دستگاه کرایو زیمر جدیدترین نسل سیستم‌های خنک کننده برای کاهش درد و کاهش تورم و آرامش عضلات و ماهیچه‌ها است. با این سیستم کرایوتراپی با هر دقت و شدت مورد نیاز انجام می‌شود.

دستگاه کرایو زیمر برای به حداقل رساندن درد و آسیب‌های حرارتی در طول درمان‌های لیزر و پوست و برای تسکین بیهوشی موضعی در هنگام تزریق به کارگرفته می‌شود.

ZWave Pro

دستگاه شاک ویو زیمر 

دستگاه شاک ویو زیمر کارکردهای بسیاری مانند کاهش چربی بعد از انجام Cryolipolysis و لیپولیز، افزایش استحکام پوست، کشش پوست و کلاژن سازی دارد.

Zwave دستگاهی است که یا به صورت تنها یا در ترکیب با سایر روش‌های کاهش چربی و رفع سلولیت به کارگرفته می‌شود.

ZLipo

دستگاه کرایو لیپولیز زیمر

سیستم نوآورانه Zlipo–Cryolipolysis با هدف قراردادن توده‌های چربی به کاهش دائمی و غیرتهاجمی چربی‌های اضافی بدن کمک می‌کند. در این روش توده‌های چربی در یه دوره زمانی طولانی‌تر کنترل شده و با دمای مطمئن به آن‌ها سرما داده می‌شوند. 

Zlipo با کاربری ساده، ایمن و مورد قبول کاربر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.