info@parayen.com

021-88339620-3

DUETTO MT

دستگاه لیزر دوئتو

لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) همراه با تکنولوژی انحصاری میکس کوانتا

معرفی دستگاه لیزر دوئتو

دستگاه لیزر دوئتو (Duetto MT) بر اساس لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) با طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر به صورت تکی یا ترکیبی تولید می‌شود. لیزر دوئتو می‌تواند نیازهای هر فرد با هر تیپ پوستی را با تکنولوژی و تنظیمات پیشرفته درمانی خود برآورده کند.

تابش همزمان لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) باعث تاثیرگذاری بسیار بیشتر لیزر بر روی پوست شده و برای رسیدن به پاسخ مطلوب باعث کاهش تعداد جلسات لیزر در حد ٢ یا ٣ جلسه در مقایسه با دستگاه‌های مشابه خواهد شد. 

سایز اسپات (Spot Size) بزرگ، محدوده اندازه پالس وسیع، نرخ تکرار (repetition rate) سریع و همچنین قابلیت استفاده جداگانه لیزرهای الکس و ان دی یاگ و یا با به صورت ترکیبی با تکنولوژی انحصاری میکس کوانتا، دستگاه لیزر دوئتو را به یکی از پیشرفته‌ترین و انعطاف پذیرترین دستگاه‌های لیزر پوستی تبدیل کرده است.

لیزر دوئتو این امکان را به کاربران می‌دهد که با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام لیزر با انواع تیپ‌های پوستی حتی تیپ‌های پوستی بسیار تیره اقدام نموده بدون اینکه ترسی از سوختگی پوست داشته باشند. این ویژگی مثبت در دستگاه‌های لیزری که منحصرا مجهز به لیزر الکساندارایت بدون همراهی با لیزر ان دی یاگ هستند وجود ندارد.

کاربردهای دستگاه لیزر دوئتو

دستگاه لیزر دوئتو Duetto MT EVO برای طیف وسیعی از کاربردهای زیبایی و درمانی از جمله رفع موهای زائد، جوانسازی و درمان‌های عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طول موج و تکنولوژی ترکیبی پالسی دستگاه Duetto MT EVO به اپراتور اجازه می‌دهد تا پالس‌های متوالی یا همزمان با یک یا دو طول موج را با توجه به نیازهای بیمار انتخاب کند.

Duetto MT EVO طیف وسیعی از کاربردهای رفع موهای زائد، درمان ضایعات عروقی و جوانسازی را شامل می‌شود. با توجه به طول موج و تکنولوژی ترکیبی پالسی، دوئتو به کاربر اجازه می‌دهد که از یک طول موج یا دو طول موج به صورت پالس‌های همزمان یا متوالی مطابق با نیاز بیمار استفاده کند.
لیزر دوئتو راه حل نهایی متخصصان زیبایی است که امکان درمان مناسب را بدون هیچ گونه مصالحه بین ایمنی و اثربخشی فراهم می‌آورد.

در تصاویر زیر می توانید چند نمونه از تصاویر قبل و بعد درمان‌های انجام شده با دستگاه لیزر دوئتو را مشاهده کنید. 

رفع موهای زائد

Before

After

درمان ضایعات عروقی

Before

After

جوانسازی پوست

Before

After

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه لیزر ترکیبی دوئتو می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.