تاریخچه شرکت

شرکت پارایین به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه واردات لیزرهای پزشکی و زیبایی در ایران از ۱۸ سال پیش فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. شرکت پارایین بعنوان نماینده انحصاری بهترین و شناخته شده ترین کمپانی های اروپایی از جمله Ellipse دانمارک، Quanta system ایتالیا ، Zimmer و FotoFinder آلمان با تجهیز صدها کلینیک زیبایی و مراکز پزشکی در سراسر کشور دارای سابقه درخشانی می باشد.
شرکت پارایین با پنج دپارتمان مختلف فروش ، خدمات پس از فروش ، سرویس، اداری-مالی و تحقیق و توسعه در مجموع با حدود ۲۰ نفر پرسنل در دفتری واقع در مرکز تهران فعالیت می کند.

برندها
دپارتمان های ما

خدمات پس از فروش

از جمله وظایف این دپارتمان تهیه تمامی مواد مصرفی و قطعات یدکی برای مراکزی که قبلا توسط شرکت پارایین تجهیز شده است، می باشد. از دیگر مسئولیت های این دپارتمان ارائه خدمات پس از فروش و نیز آموزش مشتریان در رابطه با کاربری صحیح دستگاه ها می باشد. این امر توسط پزشکان با تجربه ای که سالیان متمادی با سیستم های عرضه شده کار کرده و با تمامی پروتکل های آن آشنایی دارند، انجام می گیرد.

فروش

دپارتمان فروش مسئول ارائه محصولات به مشتریان که عمدتا شامل: متخصصین پوست، جراحان، پزشکان و همچنین سرمایه گذاران علاقه مند به تجهیز مراکز زیبایی و درمانی بوده و همچنین با شرکت در کنگره ها و جلسات و کارگاه های آموزشی برای تمامی مشتریان در سراسر کشور به معرفی دستگاه ها و مزایای آن پرداخته و با شرکت در دوره های آموزشی برگزار شده توسط کمپانی های مادر، اطلاعات خود را برای انجام هر چه بهتر وظایف خود به روز می کند.

مالی- اداری

دپارتمان مالی – اداری تمام امور مربوط به فعالیت های اداری شرکت و تدارکات لازم در زمینه مسافرت های برون مرزی پرسنل و شرکت ایشان در کنگره های بین المللی، نمایشگاه ها و دوره های آموزشی و همچنین دعوت و میزبانی از مهمانان خارجی را بر عهده دارد.

سرویس

این دپارتمان دارای دو واحد الکترونیک و اپتیک میباشد که وظیفه نگهداری و تعمیر دستگاه های مربوطه را بر عهده دارند. در هر قسمت مهندسان و تکنسین های با تجربه، مسئول سیستم های مخصوصی هستند. مهندسان این دپارتمان نیز همانند کارشناسان فروش با دوره های آموزشی که توسط کمپانی های مادر و یا شرکت پارایین برگزار می گردد اطلاعات و تجربیات خود را همواره ارتقا می بخشند.

تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه با بهره گیری از مهندسان با تجربه همواره در جستجوی محصولات جدید برای کامل کردن مجموعه سیستم های ارائه شده توسط شرکت پارایین بوده و با شرکت در رویدادهای بین المللی نقش بسیار مهمی در به روز رسانی و انجام هر چه بهتر وظایف این شرکت ایفا می کنند.